در حال بارگذاری ...
صفحه اصلی1400-05-03T08:14:53+03:30

رویکرد نوین به بازار دارو

گروه تحقیقات بازار داروی پاسار با هدف به کار گیری دانش تخصصی در حوزه دارو، مکمل، تجهیزات پزشکی، محصولات آرایشی و بهداشتی پایه گذاری شده است. ما باور داریم صنعت دارو محیطی پیچیده و در هم تنیده از مسائل مرتبط با سلامت، فناوری و اقتصاد است. وجود عدم قطعیت­های متوالی و متعدد، تصمیم گیری در این محیط را دشوار تر می­کند. تنها راه غلبه بر این پیچیدگی ­ها، استفاده از روش های علمی حل مسئله، با تکیه بر تخصص، تجربه و خلاقیت است. پاسار بر تفکر جمعی و هم افزایی دانش­ها معتقد است. بنابراین با بهره مندی از دانش چند رشته ­ای و متخصصین علوم مختلف، به تحلیل مسائل بازار دارو پرداخته و رشد پایدار و پویایی را برای کسب و کار شما به ارمغان خواهد آورد.

  • دانش تخصصی در صنعت داروسازی

  • دانش تخصصی حوزه اقتصاد دارو

  • دانش تخصصی حوزه بازاریابی و مدیریت

  • دانش تخصصی حوزه تحلیل داده ها  

ترکیب تخصصی دانش داروسازی ، اقتصاد ، بازاریابی ، مدیریت و تحلیل داده ها منجر به خلق کارکردی عملی برای مشتریان پاسار خواهد شد.

توسعه محصول جدید

امکان سنجی

بررسی رفتار مشتریان

تحقیقات بازار دارو

بهره وری صنعت دارو

ارزیابی اقتصادی دارو

مقالات

با مطالعه جدیدترین مقالات تخصصی از هر فرصتی برای به روز شدن استفاده کنید.

چطور از شاخص‌های OKR و KPI برای مدیریت مبتنی بر اهداف سازمان استفاده کنیم؟

چطور از شاخص‌های OKR و KPI برای مدیریت مبتنی بر اهداف سازمان استفاده کنیم؟ دکتر سروش احمدی، پژوهشگر بازار و اقتصاد دارو، پاسارفارما اهمیت هدف‌گذاری برای اشخاص و سازمان‌ها قابل چشم‌پوشی نیست. با این حال، [...]

پیش‌بینی آینده ویروس کرونا

پیش‌بینی آینده ویروس کرونا چطور می‌توان پیش از رسیدن به پیک‌ها آن‌ها را پیش‌بینی کرد؟ کیمیا نیک صالحی، پژوهشگر پاسارفارما همان‌طور که می‌دانید ویروس کرونا اقتصاد تمام کشورها را تحت تاثیر خود قرار داده‌است. بنابراین [...]

گزارشات بازار

در این بخش می توانید جدید ترین گزارشات تحلیلی بازار را مطالعه نمایید

آشنایی با تیم پاسار

دکتر منیره افضلی
دکتر منیره افضلی
دکترای داروسازی و دکترای تخصصی اقتصاد و مدیریت دارو از دانشگاه علوم پزشکی تهران؛

متخصص در طراحی و اجرای روش های علمی و کارا جهت تحقیقات استراتژیک بازار دارو. منیره در ایجاد هماهنگی بین اعضای گروه و هدایت ذهن خلاق آنها به سمت اهداف تعیین شده مهارت دارد. او تجربه طراحی، اجرا و مدیریت ده ها پروژه را در حوزه داروسازی داشته و همیشه سعی می کند با تفکر انتقادی و نگاه تحلیلگر به معنای درونی داده ها دست پیدا کند. بهبود کسب و کار در کنار ارتقای کیفیت صنعت داروسازی از دغدغه¬های منیره است.

دکتر سروش احمدی
دکتر سروش احمدی
دکترای داروسازی و کارشناسی ارشد آموزش از دانشگاه علوم پزشکی تهران؛

ایده پرداز و پژوهشگر ، سروش تجربه ارزشمندی در برگزاری دوره¬های آموزشی و فعالیت در گروه¬های پژوهشی در داخل و خارج از کشور را دارد. او می تواند با کمک پژوهش‌‌های روش‌مند و با در نظر گرفتن شرایط موجود، برای رسیدن به اهداف معین ایده های نوآورانه بدهد و برای تعقیب و زنده کردن ایده‌های تایید شده در گروه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. سروش به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی مسلط بوده و از انجام پروژه در قالب کار گروهی لذت می‌برد.

دکتر آرمان عرب شمالی
دکتر آرمان عرب شمالی
دکترای داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران؛

متخصص در پیاده‌سازی طرح کسب و کار و استراتژی بهینه؛ آرمان تجربه حضور در پروژه‌های مختلف دارویی و یافتن راه حل برای چالش‌های آن ها را دارد. به کارگیری تکنیک‌های نوین بازاریابی، تحلیل داده و خلاقیت در ایده ها از جمله مهارت¬هایی است که او با پیوستن به دوره¬های آموزشی دانشگاه های آمریکا و انجام پروژه¬های مختلف به دست آورده است. آرمان به دو زبان انگلیسی و آلمانی تسلط دارد و همواره سعی میکند در پژوهش هایش به روز باشد.

دکتر یحیی بایزیدی
دکتر یحیی بایزیدی
دکترای تخصصی اقتصاد و مدیریت دارو از دانشگاه علوم پزشکی تهران

متخصص در اجرای مطالعات ارزیابی اقتصادی، امکان سنجی، ارزش گذاری خدمات سلامت، قیمت گذاری دارو و تحلیل بازار؛ یحیی در کاربرد روش های اقتصاد سنجی مهارت دارد و به نرم افزارهای آن کاملا مسلط است. او توانایی کار کردن با داده های بزرگ (Big Data) و نرم افزارهای مختلف آماری و مدیریتی را داشته و در پروژه های بزرگ ملی و منطقه ای این مهارت خود را به خوبی به چالش کشیده و پرورش داده است.

تعدادی از مشتریان ما

آینده را هم اکنون تجربه کنید

پاسار فارما، متخصص در اجرای مطالعات ارزیابی اقتصادی، امکان سنجی، ارزش گذاری خدمات سلامت، قیمت گذاری دارو ، تحلیل بازار و بازاریابی دارو ؛

عنوان

Go to Top