درباره پاسارفارما

پاسار گروه تجزیه، تحلیل و تحقیقات بازار داروست که به منظور به کار بردن دانش تخصصی در صنعت دارویی کشور بنا شده است. این گروه معتقد است که رشد و پویایی در بازار پیچیده سلامت امروز، به تخصص، تجربه و خلاقیت نیاز دارد؛ به عنوان یک گروه چند رشته ای، با استفاده از روش های منحصر به فرد مبتنی بر شواهد، به مشتریان خود کمک میکند تا چشم انداز درستی از بازار هدف خود داشته باشند.

گروه پاسار طیف گسترده ای از خدمات از جمله توسعه محصول جدید، تحقیقات بازار، تجزیه و تحلیل جامعه هدف، ارزیابی اقتصادی دارو، مشاوره و خدمات آموزشی ارائه می دهد. همچنین برای شرکای بین المللی خود،  تصویر درستی از بازار ایران، سیستم نظارتی آن و رفتار پزشکان و بیماران ترسیم میکند.

این گروه به تعهدنامه رازداری و عدم افشای اسرار و اطلاعات پای بند است. همچنین با استفاده از شاخص های دقیق در جهت رشد و ترقی خود گام برمیدارد.

پخش ویدیو

اعضای تیم ما

دکتر منیره افضلی

بنیانگذار، مدیر کل

دکترای داروسازی و دکترای تخصصی اقتصاد و مدیریت دارو از دانشگاه علوم پزشکی تهران

متخصص در طراحی و اجرای روش های علمی و کارا جهت تحقیقات استراتژیک بازار دارو. خانم دکتر افضلی در ایجاد هماهنگی بین اعضای گروه و هدایت ذهن خلاق آنها به سمت اهداف تعیین شده مهارت دارد. او تجربه طراحی، اجرا و مدیریت ده ها پروژه را در حوزه داروسازی داشته و همیشه سعی می کند با تفکر انتقادی و نگاه تحلیلگر به معنای درونی داده ها دست پیدا کند. بهبود کسب و کار در کنار ارتقای کیفیت صنعت داروسازی از دغدغه های دکتر افضلی است.

دکتر سروش احمدی

هم بنیانگذار، مدیر امور مدیکال

دکترای داروسازی و کارشناسی ارشد آموزش پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران؛

آقای دکتر احمدی همیشه و در تمام چالش ها پشتیبان تیم پاسارفارما بوده است. او یک محقق دقیق، سختگیر و مجهز به اخلاق حرفه­ایست که تجربه ارزشمندی در برگزاری دوره­های آموزشی و فعالیت در گروه­های پژوهشی در داخل و خارج از کشور دارد. او می تواند با کمک پژوهش‌‌های روش‌مند و با در نظر گرفتن شرایط موجود، برای رسیدن به اهداف معین ایده های نوآورانه بدهد و برای تعقیب و زنده کردن ایده‌های تایید شده در گروه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. دکتر احمدی به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی مسلط بوده و به خوبی ارتباطات بین المللی شرکت را مدیریت می کند.

دکتر سحر صحافی

مشاور مدیکال، پژوهشگر

دکترای داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشجوی دکترای تخصصی اقتصاد و مدیریت دارو از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دانش و تجربه کار در طول زنجیره تامین دارو به خانم دکتر صحافی این توانایی را داده است تا به خوبی نقاط ضعف و قوت محصولات بازار دارو را بررسی کند و توسعه آنها را در مسیر درست هدایت کند. او به جستجو در منابع دارویی احاطه دارد و تلاش می­کند تا زمینه مناسبی برای معرفی محصولات سودمند به جامعه پزشکان و پاسخ دهی به نیازهای سلامتی بیماران ایجاد شود.

 

امیر رضا محمودی

مشاور بازاریابی دیجیتال

دکترای کارآفرینی از دانشگاه مدیریت سنگاپور

تفکر استراتژیک، مهارت تجزیه و تحلیل بالا و توجه به جزئیات دکتر محمودی را به یکی از بازوهای مهم شرکت پاسار تبدیل کرده است. ایشان با تخصص و تجربه ای که در برنامه ریزی استراتژیک و بازاریابی دارند در پیشرفت روز افزون پاسار سهیم بوده و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمیکنند. آقای دکتر محمودی با انرژی و نوآوری خود به خوبی از عهده بازاریابی دیجیتال بر می آیند.

مریم رجبی

نماینده فروش

صداقت، تعهد و نظم سه ویژگی اصلی خانم رجبی است که از او پشتوانه ای قابل اعتماد برای تیم پاسار و مشتریان می سازد. خانم رجبی با مهارتی که در برنامه ریزی، زمان بندی و مستند سازی دارند، به راحتی می­توانند مشتریان پراکنده را مدیریت کنند. ایشان در انجام امور اداری و فروش بسیار باتجربه بوده و مدتی است که به جمع خانواده صنعت سلامت پیوسته اند.

کیمیا نیک صالحی

مسئول روابط عمومی، کارشناس تدوین محتوا

دانشجوی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران

خانم نیک صالحی یک دانشجوی توانمند، کوشا و پیشروست که هیچ چیز به اندازه یادگیری و کسب تجربه برایش شیرین نیست. او به خوبی با مهارت جستجوی علمی آشناست و با تجربه ای که در استفاده از نرم افزارهای گرافیکی دارد، می تواند به شکلی زیبا پیام خود را به مخاطبان انتقال دهد. پروژه ای نیست که خانم نیک صالحی در آن نقشی نداشته باشد و همیشه به عنوان یک یار قابل اعتماد در کنار اعضای گروه ایستاده است.

بهار مقدم تبریزی

کارشناس تدوین محتوا

دانشجوی زیست گیاهی دانشگاه علوم تحقیقات

هندزفری، گوشی و تبلت سه یار جدا نشدنی خانم مقدم است. زبان دنیای دیجیتال را به خوبی می فهمد و برای دنیایی برنامه ریزی می کند که امروزه به شکلی نزدیک تر و صمیمی تر از دنیای واقعی وجود دارد. او در دنیای مجازی همراه شماست و تلاش می کند به کمک مشاوران مدیکال به دغدغه ­های خانواده ­ها و بیماران در مورد سلامتی پاسخ داده شود.
مجیداجلی

دکتر مجید اجلی

پژوهشگر

دکترای تخصصی سیستم های قدرت از دانشگاه شهید بهشتی،

دکتر اجلی در زمینه بهینه سازی سیستم­ها تخصص دارد. او به مدلسازی ریاضی و تحلیلی علاقه مند است و پیاده سازی مدل­های بهینه سازی پیشرفته، بهینه سازی­های چند سطحی در سیستمهای چند عاملی، بهینه سازی تصادفی، نظریه بازی­ها و مدلسازی فازی پایگاه های داده تجربی از زمینه های مطالعاتی اوست. او همواره راه حل­های علمی برای پوشش دادن عدم قطعیت­های محیطی در نتایج مطالعات ارائه می­دهد و از کارهای مطالعاتی گروهی لذت می برد.

دکتر یحیی بایزیدی

پژوهشگر

دکترای تخصصی اقتصاد و مدیریت دارو از دانشگاه علوم پزشکی تهران و کارشناسی ارشد اقتصاد سلامت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز.

متخصص در اجرای مطالعات ارزیابی اقتصادی، امکان سنجی، ارزش گذاری خدمات سلامت، قیمت گذاری دارو و تحلیل بازار؛ یحیی در کاربرد روش های اقتصاد سنجی مهارت دارد و به نرم افزارهای آن کاملا مسلط است. او توانایی کار کردن با داده های بزرگ (Big Data) و نرم افزارهای مختلف آماری و مدیریتی را داشته و در پروژه های بزرگ ملی و منطقه ای این مهارت خود را به خوبی به چالش کشیده و پرورش داده است. آقای دکتر بایزیدی بسیار دقیق است و از هیچ تلاشی برای افزایش صحت و دقت کارش دریغ نمی کند.

علیرضا میرزایی

پژوهشگر

دانشجوی داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران

ویژگی منحصر به فرد آقای میرزایی توانایی او در برنامه ریزی همزمان برای چندین پروژه مختلف است. او بسیار به یادگیری علاقه مند است و همیشه تلاش می ­کند تا نه تنها خود روش­های تحقیقاتی را بیاموزد بلکه سایر دانشجویان نیز از این آموزش بی بهره نمانند. دو زمینه فرمولاسیون اشکال دارویی و روش­های تحقیق در عملیات از حوزه­ های علاقه مندی آقای میرزایی است و تا کنون توانسته است چندین پروژه را در این زمینه­ ها با موفقیت به پایان برساند.

فروغ گودرزی

پژوهشگر

دکترای شیمی تجزیه از دانشگاه سراسری اراک

دکتر گودرزی با تکیه بر تسلطی که در زمینه های فرمولاسیون محصولات دارویی، تهیه و تنظیم پرونده های دارویی، آنالیز های شیمیایی و scale up دارند در بخش تحقیقاتی شرکت پاسار فعالیت می کنند. ایشان سابقه ای طولانی در زمینه تولید و تحقیق و توسعه دارند و سخت کوشانه در جهت ارتقای سطح علمی خود و گروه می کوشند.

ملیحه کریمی

پژوهشگر

دکترای داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشجوی دکترای تخصصی فارماسیوتیکس دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دکتر کریمی در استفاده از دستگاه ها و تکنیک های کار در آزمایشگاه بسیار مهارت دارند و در زمینه بررسی و تهیه فرمولاسیون های نوین و سیستم های دارو رسانی فعالیت می کنند. پشتکار و سخت کوشی از توانایی های قابل توجه ایشان است و همیشه برای رسیدن به اهدافشان مسیر روشنی انتخاب می کنند.

دوره های آموزشی

تحقیقات بازار دارویی

Co-Pharmed شرکت. 2018

10 ساعت.

بازاریابی و برندسازی دارویی

Co-Pharmed شرکت. 2018

10 ساعت.

مهارت های مذاکره

Co-Pharmed شرکت. 2018

4 ساعت.

ارزیابی و مدل سازی فارماکواکونومی

 انکولوژی Sandoz & Novartis. 2019

30 ساعت.

توسعه محصول جدید

شرکت دارویی ارکید 2019

18 ساعت.

تحول دیجیتالی در آموزش عالی: چالش های نوظهور و فرصت های آینده

شبکه دانشجوهای مجازی جهان اسلام. 2020

2 ساعت.

شرکت های همکار

پروژه ها

موضوع
شرکت
سال
صفحه
ارزیابی اقتصادی داروی Macitentan ، تجزیه و تحلیل اثر بودجه ای و تثبیت در لیپوپروتئین متوسط چگال
نانو الوند
2018
71
ارزیابی دارویی – اقتصادی و تجزیه و تحلیل تأثیر بودجه در زمینه آنتی بیوتیک ها
تچرا دارو
2018
71
تجزیه و تحلیل بازار پزشکی دقیق
موسسه تحقیقات کاربردی سازی پزشکی دقیق
2019
کنفرانس ارائه شفاهی در فارماکوژنومیکس
تجزیه و تحلیل نظریه بازی های دارویی دقیق در بازار دارویی در ایران
موسسه تحقیقات کاربردی سازی پزشکی دقیق
2019
کنفرانس ارائه شفاهی در فارماکوژنومیکس
تجزیه و تحلیل مطالعه (دانش، نگرش و عملکردها)KAP پزشکی دقیق
موسسه تحقیقات کاربردی سازی پزشکی دقیق
2019
کنفرانس ارائه شفاهی در فارماکوژنومیکس
تجزیه و تحلیل بازار محصولات چشم پزشکی
فارمازون
2019
31
طرح کسب و کار و امکان سنجی برای یک محصول گوارشی جدید
محرمانه
2019
77
ارزیابی دارویی – اقتصادی و تجزیه و تحلیل تأثیر بودجه در مدیریت ICU
اهران تجارت
2019
52
بررسی رابطه مرگ و میر ناشی از کووید -19 و استفاده از منابع بهداشتی در بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی تهران
دانشگاه علوم پزشکی تهران
2020
44
محرمانه
Sanofi Aventis گروه
2020
425
طراحی یک مدل زنجیره تامین دارویی برای مدیریت COVID-19 در ایران: تحلیل نظریه بازی
دانشگاه علوم پزشکی تهران
2020
52
ارزیابی دارویی – اقتصادی داروی جدید
شرکت آریوژن
2021
60
بازاریابی محصول
دلتا دارو
2021
دردست اجرا
بازاریابی محصول
دایا دارو
2021
دردست اجرا
تحقیقات پیش بینی و امکان سنجی فروش
پرسیس ژن
2021
48
ارزیابی اقتصادی
زیست تخمیر
2021
دردست اجرا
شرکت دارویی بهستان
CTD (سند فنی مشترک) کامل
2021
دردست اجرا

دانلود رایگان رزومه